V-Sure GTS + Mekp is een 2 componenten, voorversneld transparant polyester giethars met een zéér goede UV- bestendigheid.
Dun vloeibar en uiterst transparant op basis van polyesterhars. GTS is te gebruiken als ingiethars voor objecten ( foto’s, bloemen, insecten, etc. ) als presse-papier of als imitatie van glas. In de modelbouw kan men hiermee water imiteren. Het is in te kleuren met PU PIGMENT (geeft een transparante kleur).
SPECIFICATIES
| EAN code |
5425027470134 |
| Product nummer |
UPH01050341 |
SPECIFICATIES
| EAN code |
5425027470127 |
| Product nummer |
UPH01050340 |
EIGENSCHAPPEN
- Kleur: kleurloos
- Viscositeit: 600-800 mPa's ca.
- Soortelijk gewicht: 1,12 gr/cm2
- Consistentie: vloeibaar
- Verbruik: afhankelijk van toepassing
- Shore: D 50
TOEPASSING
Voor het ingieten in een glasheldere polyester. B.v. voor het ingieten van broze voorwerpen, trouwboeketten, foto’s, schelpen, enz.
GEBRUIK
Vermeng het hars met 1-3% Mekp harder (afhankelijk van het volume dat moet worden opgegoten) en giet het hars luchtbellenvrij in de vorm. Potlife: 30 min. bij 20°C. Maak steeds kleine hoeveelheden aan in verhouding tot de potlife. Bij het opgieten van grote volumes hars max. 0,5-1% harder toevoegen. Tip: als lossingsmiddel kan onze Trennspray gebruikt worden en als polijstpasta de Polyglanz. Let op: geen metalen voorwerpen ingieten, daar dit een reactie met het hars kan geven. Nota: alle polyesters zijn te vertragen met inhibitor.
- Neem een bakje (mal) bestaande uit kunststof. Gebruik evt. het losmiddel TRENNSPRAY om kleven te voorkomen.
- Meng voorzichtig 0,5 tot 2% Mekp verharder onder het GTS giethars.
- Maak geen te grote hoeveelheden aan, daar u de lagen dient op te bouwen.
- Giet dit mengsel vervolgens in de mal en wacht totdat het hars begint te gelleren.
- Plaats vervolgens het object op het gietsel.
- Meng een nieuwe hoeveelheid hars met verharder en giet deze vervolgens over het eerste gietsel , tot de gewenste dikte is bereikt. Op deze manier lijkt het of het object in het midden van het blokje zweeft.
- Schuur en polijst indien nodig de gietkant.
- Polijsten kan met de GLOSS FINISH polijstpasta.