Voorheen HMK S45 Voor-Impregneer. HMK S245 Voor impregneer is een gebruiksklaar hulpmiddel zonder oplosmiddelen. Het product vermindert het binnendringen van voegmateriaal in het oppervlak van sterk zuigende en ruwe zandsteen-, kalksteen-, baksteentegel-, kleitegel- en cotto-oppervlakken binnen- en buitenshuis. Het reinigen van het gevoegde oppervlak wordt daardoor aanzienlijk vereenvoudigd.
SPECIFICATIES
EAN code |
4029981010798 |
Product nummer |
S245.1 |
Geschikt voor binnen/buiten |
Binnen |
Geschikt voor natte ruimtes |
Nee |
Producttoepassing |
Voorimpregneer |
Type ondergrond |
Zandsteen, Kalksteen, Steen, Terracotta, Klei tegels, Cotto, Baksteentegels |
EIGENSCHAPPEN
- Gebruiksklaar
- Voor binnen, niet voor buiten
- Verbruik circa 10-15 m²/liter
TOEPASSING
HMK S245 is een voeghulpmiddel zonder oplosmiddelen op basis van siliconen. Het product vermindert sterk het binnendringen van voegmateriaal in het oppervlak van o.a. sterkzuigende keramische oppervlakken als Terra Cotta. Het reinigen na het voegen wordt daardoor aanzienlijk eenvoudiger.
GEBRUIK
Schakel de vloerverwarming uit laat de ondergrond afkoelen tot zijn natuurlijke temperatuur. Breng HMK S245 in eenmaal geconcentreerd gelijkmatig en dun op de ondergrond aan met behulp van een roller met korte haren. Behandel de gehele tegel. Na een droogtijd van ca. 12 uur kan met voegen worden begonnen.
Gedurende de droogtijd het oppervlak niet betreden. Kleine hoeveelheden HMK S245 die tijdens het aanbrengen met de roller in de voeg belanden, geven geen beperkte randhechting van de voegmortel. Natuursteen kan niet met de HMK S245 behandeld worden. Voor deze materialen raden wij aan de HMK S240 Voegvoor-Impregnering als voegbeschermer te gebruiken.
LET OP
Groot verpakking is op aanvraag leverbaar!!