5in1 All-in1 Ruitenkit combineert de voordelen van verschillende kitten en lijmen in een product. De nieuwe MS-Polymeer technologie (silaan-gemodificeerde polymeren) combineert de voordelen van de verschillende kitten en lijmen zoals polyurethaan, siliconen, Acrylaat en buthylgummi in een product. Geen siliconen, halogeenvrij. Milieuvriendelijk, bevat geen isocyanaten en is oplosmiddelvrij.
SPECIFICATIES
EAN code |
8718226870940 |
Product nummer |
687094 |
EIGENSCHAPPEN
- TÜV gekeurd.
- Uitstekende hechting – zelfs zonder primer- op metaal, glas, kunststof, lakken, grondlakken, hout materialen en minerale oppervlakken.
- Blijft in het temperatuurbereik van -4 °C tot + 120 °C na uitharding elastisch.
- Krimpt niet, bestand tegen trillingen, neutraal uithardend.
- Reukloze en snelle uitharding.
- Kan direct nat op nat overgeverfd worden met acrylaat- en dispersieverven.
- Bestand tegen UV en weersinvloeden.
TOEPASSING
- Verlijming van automotive-voorruiten.
- Verlijming en afdichting van zonnedakystemen.
- Constructieve verlijming in de carrosserie-, container-, wagon- en voertuigenbouw.
- Afdichten van lasnaden, bodem- en aansluitvoegen, ook op natte oppervlakken.
- Verlijming van hoekprofielen (Ramenbouw) en voetbodem constructies, airco en ventilatie, apparatenbouw, kunststof techniek, hoogbouw en kelder bouw.
GEBRUIK
Vlakken moet schoon, droog en vetvrij zijn. (Bij Chroomstaal met Primer werken) Verwerking met hand of luchtdrukpistool. Indien nodig binnen 10 Min. met Kunststofspatel glad maken. De aan te brengen dikte hangt af van het te verlijmen materiaal. Het tegenmateriaal binnen 10 Min. aandrukken. De uithardingstijd is afhankelijk van de aangebrachte dikte, de temperatuur en de relatieve luchtvochtigheid.