Zelfklevende afdichtband met een rugzijde in uitzonderlijk sterk laminaat van aluminium en polyester. De tape is zeer soepel, scheurt niet en zorgt voor een water- en dampdichte afsluiting.
SPECIFICATIES
EAN code |
87189094 |
Product nummer |
79872 |
EIGENSCHAPPEN
- Zelfklevende afdichtband met aluminiumfolie op basis van SBS-bitumen en polyisobutyl
- Waterdicht
- Zet mee uit met de ondergrond
- Verstevigd met polyester: kan niet scheuren
- UV-bestendig
- Bestand tegen temperaturen tussen -20°C en +80°C
TOEPASSING
De uitgebalanceerde mix van hoogwaardige SBS rubber en bitumen staat garant voor een duurzame hechting op beton, steen, kunststof en metaal.
Afdichting op de meeste materialen rond schoorstenen, dakkoepels, goten.
Herstelling van barsten of scheuren in caravans, serres, veranda’s enz ...
GEBRUIK
Voorbereiding:
De ondergrond moet droog, stofvrij en schoon zijn. Niet aanbrengen bij regen, sneeuw of vorst. Bij een temperatuur lager dan 5°C de band licht verwarmen teneinde de kleefkracht te verhogen en de verwerkbaarheid te verbeteren. Poreuze of ruwe ondergronden voorbehandelen met een laag Rubson Liquid Rubber en laten drogen.
Verwerking:
De Afdichtband op juiste lengte knippen of snijden, de beschermstrip verwijderen en aanbrengen door stevig aan te drukken.
TIP
Dikte: 1.4 mm
Kleur (rugzijde): donkergrijs
Verbruik: fhankelijk van de uit te voeren herstelling