Langdurige en efficiënte vocht- en geurregulatie met Rubson Navullingen AERO 360.
Door innovatieve 2-in-1-technologie absorberen de navultabs van de AERO 360° vochtopnemer overtollig vocht, neutraliseren ze nare geurtjes en creëren ze een fijne sfeer in huis. De tabs hebben een gepatenteerde, golvende vorm met ultra-absorberende kristallen en gepatenteerde** anti-geurtechnologie waarmee ze vochtproblemen, zoals condensatie, schimmel en vervelende geurtjes helpen voorkomen. De delicate lavendelgeur, gecreëerd met kostbare etherische oliën uit Frankrijk, zorgt voor een rustige en ontspannend sfeer in huis. Gebruik de tabs met de Rubson AERO 360° vochtopnemer en geurverwijderaar voor een langdurige en optimale prestatie! Dit pak van AERO 360° navultabs past in de meeste luchtontvochtigers met een capaciteit van ≥ 450g.
SPECIFICATIES
EAN code |
3178040677715 |
Product nummer |
1619478 |
Vochtvreters |
Aero360 navullingen |
SPECIFICATIES
EAN code |
3178040677739 |
Product nummer |
1619506 |
Vochtvreters |
Aero360 navullingen |
EIGENSCHAPPEN
- Vocht- en geurbestrijding – De AERO 360° vochtopnemer en AERO 360° navultabs absorberen overtollig vocht effectief, neutraliseren geurtjes en voorkomen schimmelvorming.
- 2-in-1 – Gepatenteerde, golvende tabs van ultra-absorberende kristallen voor efficiënte vochtopname en gepatenteerde** anti-geurtechnologie voor geurverwijdering.
- Langdurig – Eén tab voor de AERO vochtvanger gaat tot 3 maanden mee, is ideaal voor ruimtes tot 20m²* en zorgt voor een fijne sfeer dankzij de rustgevende lavendelgeur.
- Universeel gebruik – De tabs van de Rubson AERO 360° vochtvreter navulling passen zonder problemen in de meeste vochtvangers met een capaciteit van minimaal 450 g.
TOEPASSING
Geavanceerde vochtopnemer navultabs met parfum voor het snel en efficiënt bestijden van overtollige luchtvochtigheid binnenshuis.
GEBRUIK
1. Druk op de 'OPEN'-knop aan de bovenkant van het apparaat.
2. Open de navulverpakking van de Rubson-luchtontvochtiger.
3. Plaats de tab met de blauwe kant naar beneden op de as en sluit het apparaat.
4. Zodra het verzamelde water in de tank het rode gebied op de indicator bereikt heeft, open de gietdop en giet het water in het toilet.